• pic
  • pic
  • pic

 

Informace pro rodiče

  

 

 

SEZNAMY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020

 

1. třída MŠ (nová budova)                                                                  2. třída MŠ (nová budova)

Adamec Mikuláš                                                                                  Adamcová Anna 

Albrechtová Tereza                                                                             Bačovská Lara

Babirád Jakub                                                                                     Bartošková Žaneta

Batěk Filip                                                                                          Dorazil Jan

Číčová Natálie                                                                                    Gregušová Barbora

Franková Sofie                                                                                   Greguš Sebastian 

Gottwald Jáchym                                                                                Herynková Sofie

Joanovič Jakub                                                                                   Holka Jan

Líbenský Denis                                                                                   Charvát Jan

Loučka Samuel                                                                                   Fojtíková Stela

Karabina Matěj                                                                                   Jandl Šimon

Kavečková Barbora                                                                             Kaňa Jakub        

Matoušek Jan                                                                                     Karbáčová Agáta

Mikešová Sára                                                                                    Kramplová Aneta

Navrátilová Rozárie                                                                             Krejčí David       

Němcová Stela                                                                                   Láníček Jindřich

Pintě Kateřina                                                                                    Martinec Jindřich

Přikryl Tomáš                                                                                     Nevřala Adam 

Sekaninová Anna                                                                                Pavézka Petr

Smejkal Adam                                                                                    Pilátová Alžběta

Šedovičová Sára                                                                                 Piták Martin

Šenkyříková Petra                                                                               Provazník Michal

Šarközi Adam                                                                                     Strouhalová Aneta

Šarközi Matěj                                                                                     Střítecká Lucie 

Trávníček Miroslav                                                                              Špičák Petr

Zakopal Jan                                                                                       Štourač Daniel

Zakopal Šimon                                                                                   Zakopal Nikolas

 

 

3. třída MŠ (budova školy)                                                               4. třída MŠ (budova školy)

Hanák Oskar                                                                                    Adámková Marie

Hynš Petr                                                                                        Bátěk Jakub

Hynštová Eva                                                                                  Dias Hugo

Chludil Adam                                                                                   Hádrová Karolína

Kohoutek Ondřej                                                                             Janečková Kateřina

Kopecký Šimon                                                                                Joanovič Matyáš

Kučera Adam                                                                                   Kupková Michaela

Kučera Matyáš                                                                                  Kutra Tomáš

Kurka Matěj                                                                                     Martincová Marie

Láníčková Iva                                                                                   Matoušková Anna

Novotný Jiří                                                                                      Pírová Emma

Plačková Jana                                                                                   Pořízek Jan

Platoš Vojtěch                                                                                   Růžičková Vanessa

Poč Anna                                                                                          Sedláčková Jolana

Poč Eliška                                                                                         Spáčilová Zoja

Pohlodková Zuzana                                                                            Šedovič Jan

Pořízková Adéla                                                                                 Zabloudil Ivo

Raclavský Václav

Schweidler Tim

Suchá Daniela

Šafářová Štěpánka

Šmehlíková Lucie

Šmehlíková Veronika

Trávníček Štěpán

Vičan Břetislav

Zakopalová Leona

 

 

                          

 

 

Rodiče, kteří chtějí zasílat upozornění o novinkách na webových stránkách MŠ, ať nahlásí svůj e-mail paní učitelkám v MŠ.

 

 

 

·    PROSÍME O  VHODNÉ OBLEČENÍ PRO DĚTI V ZIMNÍM

     OBDOBÍ

 

o   oteplovačky, kombinéza, teplé boty, rukavice (palčáky a nejlépe nepromokavé – děti na vše chytají)

 

·       

 

 

     PRO RODIČE PŘEDŠKOLÁKŮ

 

o   samostatnost při používání příborů

 

·       

 

 

    UVÍTÁME JAKÝKOLIV PAPÍR NA VOLNÉ KRESLENÍ

 

·  

 

 

 

 

 

 

  • pic
  • pic
  • pic

iporadna

poradnabezplatný poradenský server pro všechny, kteří si občas něvědí rady